Spoznajte Melissu


Ako to funguje?

Potom, čo pripojíte Melissu do Vašej domácej siete, získate možnosť zasielať jej príkazy pomocou mobilnej aplikácie pre Android alebo iOS. Keď Melissa obdrží Váš príkaz, odošle ho pomocou infrečerveného portu Vašej klimatizačnej jednotke. S Melissou získate tiež prístup k aktuálnej informácií o stave teploty a vlhkosti vo Vašej domácnosti.
Zapínanie na základe geolokácie

Melissa dokáže zapínať alebo vypínať Vašu klimatizáciu na základe Vašej aktuálnej polohy. S pomocou tejto funkcie vždy dorazíte do domácnosti s perfektnou teplotou.


Nastavenie časovačov nikdy nebolo jednoduchšie

Vďaka intuitívnej mobilnej aplikácií si dokážete vytvoriť viacero časovačou v priebehu niekoľkých sekúnd. S Melissou sa Vám už nikdy nestane, že svoju klimatizáciu zabudnete zapnúť.


Využívajte svoju klimatizáciu efektívnejšie

Vďaka smart funkciam ktoré Melissa ponúka, Vaša klimatizácia pracuje efektívnejšie. Melissa Vám dokáže znížiť náklady na energiu spotrebovanú Vašou klimatizáciou až o 25%.Podporuje Melissa moju klimatizáciu?

Melissa podporuje širokú škálu klimatizačných zariadení, medzi nimi aj klimatizačné jednotky od výrobcov Mitsubishi, Baxi, Daikin a Samsung. Pokiaľ si nie ste istý, či je Vaša klimatizácia podporovaná, neváhajte nás kontaktovať. Zašlite nám Váš model a značku a my pre Vás zistíme, či bude Melissa s Vašou klimatizáciou spolupracovať. Váš dopyt nám môžete zanechať tu.


Bude mi Melissa pasovať k zariadeniu?

Melissa sa vďaka svojmu minimalistickému dizajnu hodí do každej domácnosti. So svojím čistým dizajnom a nevinnosťou zapadne medzi akékoľvek iné prvky. Dodáva sa taktiež v dvoch farebných vyhotoveniach.