Spoločnosť Technichlad s.r.o. je autorizovaný predajca klimatizáčných zaraidení Samsung, ktorá je technologicky najrýchlejšia napredujúca spoločnosť v tejto oblasti. Hlavné znaky ktorými sa zariadenia Samsung vyznačujú sú :

Šetrenie energií

Klimatizácia Samsung šetrí aj náklady na vykurovanie počas zimnej sezóny. Všetka ponúkané zariadenia sú osadené invertorovým kompresorom ktorý zabezpečuje veľmi nízke prevádzkové náklady. Okrem ochladzovania vzduchu dokáže vykurovať obytné miestnosti a priestory. Funguje tiež ako tepelné čerpadlo vzduch–vzduch. Systém vzduch–voda dokáže i ohriať vodu. Záleží len na vás!

Luxusný dizajn

Klasické biele krabice pripevnené pod stropom už nie sú príťažlivé. Vyberte si klimatizáciu s originálnym vzhľadom, ktorá bude ladiť s vašim interiérom.

Klíma pre všetkých

Samsung ponúka dizajnové nástenné klimatizácie nielen do bytu, ale aj do kancelárie. Nadčasový dizajn je aplikovaný vo všetkých prevedeniach kazetových, kanálových, parapetných či podstropných klimatizácií. Samsung ponúka celú škálu zariadení ktoré sú vhodné pre bytové priestory, kancelárie a komerčné priestory.

Inteligentne praktická

S klimatizáciou Samsung si môžete pokojne vychutnávať vedomie, že je dokonale nainštalovaná, že ju môžete pohodlne ovládať na diaľku a že vyriešite každý problém. Funkcia Smart Installation zisťuje najčastejšie problémy a kontroluje, či je klimatizácia správne nainštalovaná. Keď si do svojho smartfónu nainštalujete príslušnú aplikáciu, funkcia Smart Wi-Fi vám umožní z ľubovoľného miesta monitorovať a meniť nastavenia ovplyvňujúce spotrebu, zatiaľ čo pomocou funkcie Smart Check môžete diagnostikovať chyby a okamžite požiadať o servisný zásah.

Spoločnosť Samsung vám vie ponúkúť širokú škálu produktov. Od splitových bytových klimatizácií až po komplexné centrálne systémy DVM. Tak isto vám vie ponúknúť tepelné čerpadlá, klimatizácie pre technologické miestnosti, vetracie jednotky.

Klimatizácia WindFree

• Jemné rozptýlenie studeného vzduchu cez 21 000 mikroermických otvorov- rýchlosť 0,15m/s
• dvojstupňový chladiaci systém ktorý najprv znižuje teplotu v režime"rýchleho chladenia" a automaticky sa prepne do režimu "wind-Free", čím sa po dosiahnutí požadovanej teploty vytrorý "stojatý vzduch"
• znižuje spotrebu energie až o 72%
• 8 pólový digitálny inventor
• technológia POWERboost™
• možnosť ovládania aj cez internet odkialkoľvek(prostredníctvom WiFi - app Smart Home)
• trianglový dizajn, na základe ktorého umožňuje naraziť viac vzduchu, dokoncia o 22% väčší aknfff predchádzajúce modely


Klimatizácia Best

Moderná klimatizácia s najvyššou účinnosťou na trhu a jedinečnou technológiou Virus Doctor, ktorá odstraňuje až 99 % nečistôt, vrátane baktérií a niektorých vírusov. Ideálna voľba pre zdravé prostredie.


Klimatizácia Better

Najmodernejšie technológie vrátane čistenia vzduchu, maximálna účinnosť pri nízkej spotrebe a štýlový dizajn, to sú hlavné výhody tejto klimatizačnej jednotky, ktorá si hravo poradí s ochladzovaním členitých priestorov.


Klimatizácia Good

Až 80% úspora energií, prachový a antibakteriálny filter, automatické ovládanie teploty a možnosť diaľkového ovládania robia z tohto typu ideálnu voľbu pre každú domácnosť.


Klimatizácia Boracay

Elegantná klimatizácia určená pre menej náročných zákazníkov, ktorí potrebujú spoľahlivé a kvalitné riešenie pre chladenie