Klimatizácie Mitsubishi

O spoločnosti Mitsubishi Electric

Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric je jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1921. Začala výrobou elektromotorov a ventilátorov a postupne prechádzala do výroby eskalátorov a elektrických energetických zariadení. Spoločnosť naďalej rástla a stala sa jedným z najväčších výrobcov elektrických zariadení v Japonsku. Dnes má Mitsubishi pobočky v 35 krajinách na svete. Hlavné sídlo korporácie je v Tokiu, Japonsku.

Ak máte záujem o ktorýkoľvek model klimatizácií Mitsubishi, neváhajte nás kontaktovať.
MSZ-DM

Výkonná nástenná jednotka, veľmi zaujímavý pomer cena/výkon/kvalita, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.


MSZ-SF

Kompaktná nástenná jednotka, funkcia “I SAVE”, horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC


MSZ-EF Premium

Dizajnová jednotka, funkcia “I SAVE”, horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.


MSZ-FH Deluxe

Luxusné modely klimatizácií, obsahujú senzor senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkciu “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.


MSZ-FA Deluxe

Vlajková loď spoločnosti MITSUBISHI s funkciou HYPER HEATING – vykurovanie do -25ºC, ďalšie funkcie: senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkcia “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC


MSZ-LN

Absolútny hit spoločnosti Mitsubishi. Celý jej popis sa dá vystihnúť dvoma slovami - DOKONALÁ Klimatizácia!