Spoločnosť Technichlad s.r.o. je autorizovaný predjca klimatizáčných zaraidení Samsung, ktorá je technologicky najrýchlejšia napredujúca spoločnosť v tejto oblasti. Hlavné znaky ktorými sa zariadenia Samsung vyznačujú sú :

  • Šetrenie energií
Klimatizácia Samsung šetrí aj náklady na vykurovanie počas zimnej sezóny. Všetka ponúkané zariadenia sú osadené invertorovým kompresorom ktorý zabezpečuje veľmi nízke prevádzkové náklady. Okrem ochladzovania vzduchu dokáže vykurovať obytné miestnosti a priestory. Funguje tiež ako tepelné čerpadlo vzduch–vzduch. Systém vzduch–voda dokáže i ohriať vodu. Záleží len na vás!
  • Luxusný dizajn
Klasické biele krabice pripevnené pod stropom už nie sú príťažlivé. Vyberte si klimatizáciu s originálnym vzhľadom, ktorá bude ladiť s vašim interiérom.
  • Klíma pre všetkých
Samsung ponúka dizajnové nástenné klimatizácie nielen do bytu, ale aj do kancelárie. Nadčasový dizajn je aplikovaný vo všetkých prevedeniach kazetových, kanálových, parapetných či  podstropných klimatizácií.
Samsung ponúka celú škálu zariadení ktoré sú vhodné pre bytové priestory, kancelárie a komerčné priestory.

  • Inteligentne praktická
S klimatizáciou Samsung si môžete pokojne vychutnávať vedomie, že je dokonale nainštalovaná, že ju môžete pohodlne ovládať na diaľku a že vyriešite každý problém. Funkcia Smart Installation zisťuje najčastejšie problémy a kontroluje, či je klimatizácia správne nainštalovaná. Keď si do svojho smartfónu nainštalujete príslušnú aplikáciu, funkcia Smart Wi-Fi vám umožní z ľubovoľného miesta monitorovať a meniť nastavenia ovplyvňujúce spotrebu, zatiaľ čo pomocou funkcie Smart Check môžete diagnostikovať chyby a okamžite požiadať o servisný zásah.
maxresdefault

Spoločnosť Samsung vám vie ponúkúť širokú škálu produktov. Od splitových bytových klimatizácií až po komplexné centrálne systémy DVM. Tak isto vám vie ponúknúť tepelné čerpadlá, klimatizácie pre technologické miestnosti, vetracie jednotky.