Klimatizácie Mitsubishi
O spoločnosti Mitsubishi Electric


Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric je jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1921. Začala výrobou elektromotorov a ventilátorov a postupne prechádzala do výroby eskalátorov a elektrických energetických zariadení. Spoločnosť naďalej rástla a stala sa jedným z najväčších výrobcov elektrických zariadení v Japonsku. Dnes má Mitsubishi pobočky v 35 krajinách na svete. Hlavné sídlo korporácie je v Tokiu, Japonsku.

Produktové rady Mitsubishi

Klimatizácie Mitsubishi sú charakteristické výrazným dizajnom, výborným výkonom, tichou prevádzkou a minimálnym vplyvom na životné prostredie. Spoločnosť Mitsubishi vyrába a dodáva klimatizácie v 5 produktových radoch:

MSZ-DM – výkonná nástenná jednotka, veľmi zaujímavý pomer cena/výkon/kvalita, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.

MSZ-SF – kompaktná nástenná jednotka, funkcia “I SAVE”, horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.

MSZ-EF Premium – dizajnová jednotka, funkcia “I SAVE”, horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.

MSZ-FH Deluxe – luxusné modely klimatizácií, obsahujú senzor senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkciu “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.

MSZ-FA Deluxe – vlajková loď spoločnosti MITSUBISHI s funkciou HYPER HEATING – vykurovanie do -25ºC, ďalšie funkcie: senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkcia “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.

MSZ-LN - absolútny hit spoločnosti Mitsubishi. Celý jej popis sa dá vystihnúť dvoma slovami - DOKONALÁ Klimatizácia!!

Ak máte záujem o ktorýkoľvek model klimatizácií Mitsubishi, neváhajte nás kontaktovať.